Afyon evden eve nakliyat firması

Afyon evden eve nakliyat denilince akla gelen ilk firmalardan ve en eski firmalardan biriyiz. Yıllardır profesyonel ve daimi ekibimiz ile Afyon’da evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. 10 yılı aşkın süredir şehrimizin evden eve nakliyat işlerini biz yapıyoruz. Evden eve nakliyat çok ciddi bir iştir. Profesyonel bir ekip, kaliteli ekipman gerektirir. İnsanların eşyalarını, yuvalarını, evlerini taşıyoruz, yani onların canlarından sonra en değerli olan şeyleri bize emanet ediliyor. Bizde bunun bilinciyle titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Afyon evden eve nakliyat

Afyon evden eve nakliyat

Afyon evden eve nakliyat

Taşınma, evden eve nakliyat işi hem evini taşıyan için hem de nakliyat firması için zorlu bir süreçtir. Eşyaların çizilmeden, kırılmadan taşınması çok önemlidir. Eşyaların üzerinde oluşan çizikler eşyanın kısa sürede yıpranmasına ve kötü görünmesine sebep olur. Eşyanın ömrünü kısaltır. Bu sebeple bilinçli personelle çalışmak çok önemlidir. Eşyaların sigortalı olarak taşınması çok önemlidir. Günümüzde beyaz eşya ve mobilya fiyatlarının da çok yüksek olması sebebiyle bu konuyla ilgili hassasiyet yükseldi elbette. Biz eşyalarınızı çizilmelere karşı korumak için nakliyat ambalajlarına sarıyoruz. Mobilyalarınızı demonte edip yeni yerinde kurulumunu yapıyoruz. Bu da mobilyalarınızın hiçbir zarar görmemelerini sağlıyor. Mobilyalarınızın üzerini bezlerle ve taşıma ambalajlarıyla kapatıyoruz. Darbelere karşı dayanıklı ve daha mukavemetli hale getiriyor.

Eşyalarınızı topladığınızda siz de dilerseniz elinizdeki fazladan bezlerle ve ambalajlarla kapatabilirsiniz. Çoğu evlerde günlük hayat düzeninde olan evin eşyalarını toplayıp kolilere yerleştiriyor, taşıyor ve yeni yerine koliler içinde bırakıyoruz. Elbette sizin de yeni evinizde yapacaklarınız oluyor. Eşyaların zevkinize göre yerleştirilmesi, yeni evin temizlenmesi gibi bir çok işiniz bulunuyor. Biz yeni evinize eşyaları taşırken sizler bize hangi eşyanın nereye yerleştirileceğini gösterirseniz biz demonte ettiğimiz mobilyaları söküp yeni yerine monte ediyoruz. Bu sebeple sadece tabak çanak gibi küçük eşyaları yerleştirip rahatınıza bakmak kalıyor. Evden eve taşınma sürecinin zorluğunu minimum seviyeye indirmiş oluyoruz. Konforlu, güvenilir evden eve nakliyat yaptırmak istiyorsanız Aykor Nakliyat olarak bir telefon kadar yakınız.

Web sitemizin iletişim sayfası için burayı tıklayın.

Whatsaptan bize yazmak için burayı tıklayın.

Telefon araması başlatmak için burayı tıklayın.

5/5 - (5 votes)