Afyon evden eve asansörlü nakliyat

Afyon evden eve asansörlü nakliyat konusunda Aykor Evden Eve Nakliyat Firması olarak hizmetinizdeyiz. Profesyonel olarak eşyalarınızı taşıyoruz. Afyon ilimizde evden eve asansörlü nakliyat konusunda en güvenilir firmalardan biriyiz. Uzun yıllardır evden eve nakliyat işi yapıyoruz. Uzman ve daimi kadroyla çalışıyoruz. Eşyalarınızı çıktığınız yerden alıp gideceğiniz yere itina ile taşıyoruz. Ücretsiz keşif yaptırmak, fiyat bilgisi almak için aşağıdaki iletişim numaralarından lütfen bizi arayın.

Evden eve asansörlü nakliyat yapmak, yüksek katlardan eşyaları taşıma aracına yükleyip, gideceği yerdeki yüksek kata çıkarmak bizim işimiz. Günümüzde daireler, iş yerleri, ofisler yüksek katlarda olabiliyor. Her geçen gün artan şehirleşme yapısı bunu gerekli kılıyor. Yüksek katlara eşya çıkarmak için nakliyat asansörü gerekli oluyor. Afyon ilimizde bu işi en profesyonel şekilde yapan firmalardan biriyiz. Kendi nakliyat asansörümüzle eşyalarınızı taşındığınız yüksek katlara çıkartıyoruz. İster ev, ister ofis eşyası isterseniz depoda beklemesi gereken ürünleriniz olsun hepsini itina ile taşıyoruz.

Afyon evden eve asansörlü nakliyat

Afyon evden eve asansörlü nakliyat

Afyon evden eve asansörlü nakliyat

Nakliyat asansörümüzün rutin bakımlarını yaptırıyoruz. Taşıma sırasında ortaya çıkabilecek tüm kaza ihtimallerini ortadan kaldırıyoruz. Nakliyat asansörümüzü trafik akışını engellemeyecek şekilde kuruyoruz. Uzman ekibimiz eşyalarınızı dikkatli bir şekilde taşındığınız yere asansörle ulaştırıyor. Eşyanın asansörün üzerinde hızla yükseldiği anda kayıp düşmesi parçalanması ihtimaline karşı eşyayı dikkatli bir şekilde yerleştiriyoruz. Ekibimiz çok titiz ve itinalı çalışarak eşyalarınızı yeni evinize taşıyor ve yerleştiriyor.

Şehir dışından eşya getirip nakliyat asansörü kiralamak isterseniz de yardımcı oluyoruz. Şehir dışından eşya getiren yüksek katlara çıkarmak isteyen değerli meslektaşlarımız için asansörümüzü kiralıyoruz. Asansörle eşyaları çıkararak işinizi daha pratik bir şekilde bitirebiliyorsunuz. Eşyalar kırılmadan, çizilmeden, çalışanlar zorlanmadan eşyalar yerine yerleşebiliyor. Nakliyat asansörümüzle ve kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. 10 kata kadar yüksek katlara asansörümüz eşya çıkarabilmektedir. Güçlü ve yeni model asansör kullanıyoruz. Bakımları geldiğinde bakımlarını yapıyor, nakliyat asansörü eskidiğinde yenisini alarak eşyalarınızı riske atmıyoruz. Sigortalı, güvenilir, güler yüzlü evden eve nakliyat hizmeti Aykor Nakliyat’ta sizleri bekliyor. Hemen bir telefonla bizden ücretsiz keşif hizmeti ve bilgi alabilirsiniz.

Web sitemizin iletişim sayfası için burayı tıklayın.

Whatsaptan bize yazmak için burayı tıklayın.

Telefon araması başlatmak için burayı tıklayın.

5/5 - (6 votes)